Ta strona może korzystać z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Przeglądając ją, wyrażasz domniemaną zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz je także wyłączyć.     Tak, zgadzam się.  Sprawdź w naszej Polityce Prywatności.

 

Inwestycja La Melodie z trzecim certyfikatem HQE

Inwestycja La Melodie z trzecim certyfikatem HQE

11 wrz 2018

 

Warszawski budynek mieszkalny La Melodie otrzymał trzeci certyfikat HQE, tym razem dla fazy powykonawczej.

 

La Melodie to projekt Bouygues Immobilier Polska, zlokalizowany na warszawskim Targówku. W skład 5-piętrowego budynku wchodzą 142 mieszkania o różnym rozkładzie i metrażu.

Dzięki zastosowaniu szeregu ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań, La Melodie otrzymało certyfikat HQE dla etapu powykonawczego na poziomie Very Good. Jest to już trzeci certyfikat w schemacie HQE dla tej inwestycji – wcześniej otrzymała certyfikat HQE dla fazy koncepcyjnej i projektowej. Wszystkie zostały wystawione przez DEKRA, we współpracy z CERWAY.

 

HQE to system zawierający schemat certyfikacji przeznaczony specjalnie dla budynków mieszkaniowych. Jego największą zaletą jest ukierunkowanie na komfort życia mieszkańców – połowa celów certyfikacji obejmuje aspekty związane z wygodą i zdrowiem człowieka.

 

Więcej o certyfikacji HQE w DEKRA »

 

Zdjęcie: http://www.bi-polska.pl 

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy Grupy DEKRA w Polsce
Filip Wesołowski
T. +48.71.780-47-72
T. +48.661-244-393
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...