Prowadzenie przetargów

Prowadzenie przetargów

 

Prowadzanie postępowań przetargowych dla inwestycji budowlanych

 

Poszukujesz wsparcia w wyborze firm wykonawczych dla Twojej inwestycji?

 

Usługa prowadzenia postępowań przetargowych w DEKRA

 

Realizacja inwestycji budowlanej może wymagać od inwestora skorzystania z usług kilku firm wykonawczych. Specjaliści DEKRA służą rzetelnym i bezstronnym wsparciem w przygotowaniu przetargów służących wyłonieniu wykonawców robót budowlanych.

 

DEKRA odpowiada za przygotowanie całej procedury przetargowej i harmonogramu jej przebiegu; ustalone zostają warunki przystąpienia do przetargów oraz lista oferentów, jak również stworzony formularz przetargowy.

 

Usługa ma charakter kompleksowy, co oznacza, że pod nadzorem DEKRA odbywa się także pozyskiwanie listów referencyjnych oraz zebranie przesłanych ofert, które następnie analizują eksperci DEKRA. Podczas negocjacji inwestora z potencjalnymi wykonawcami przedstawiciele DEKRA są obecni na spotkaniach, aby służyć wsparciem w przebiegu rozmów w celu optymalizacji negocjowanej oferty.

 

Ostatnim etapem realizacji usługi prowadzenia przetargu jest weryfikacja zapisów umowy między inwestorem a firmą wykonawczą oraz przygotowanie i przekazanie do klienta finalnego protokołu procedury przetargowej.

 

Dlaczego DEKRA?

 

Grupa DEKRA w Polsce należy do międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie, który od ponad 90 lat zapewnia bezpieczeństwo na drodze, w pracy i w domu.

 

Usługi dla branży budowlanej w Polsce specjaliści DEKRA świadczą już od 20 lat. Szeroka wiedza ekspercka, znajomość rynku oraz doświadczenie zdobyte na największych inwestycjach w kraju czynią DEKRA jednym z liderów w gronie dostawców kompleksowych usług dla budownictwa.

 

W czym jeszcze DEKRA może Ci pomóc?

 

 

 

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dowiedz się więcej o interesujących Cię usługach lub poproś o ofertę...

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...