Ta strona może korzystać z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Przeglądając ją, wyrażasz domniemaną zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz je także wyłączyć.     Tak, zgadzam się.  Sprawdź w naszej Polityce Prywatności.
Zarządzanie kosztami

Zarządzanie kosztami

 

Specjalistyczne wsparcie w zarządzaniu kosztami inwestycji budowlanej

 

Chcesz obniżyć koszty inwestycji bez strat na jakości wykonania obiektu?

 

Zarządzanie kosztami z DEKRA

 

Każdy inwestor staje przed wyzwaniem takiego zarządzania kosztami, aby – z jednej strony – zapewnić ich optymalizację, a z drugiej zaś – utrzymać jednocześnie poziom realizacji spełniający najwyższe standardy.

 

Eksperci DEKRA zapewniają pełną obsługę w obszarze zarządzania kosztami, dzięki której zostaną one sprowadzone do wartości rynkowych. Klient otrzymuje uczciwą weryfikację zgodną ze stanem faktycznym.

 

Po stronie specjalistów DEKRA będzie sprawdzenie ofert wykonawców i dostawców pod kątem tego, które z nich są najbardziej korzystne w stosunku cena – jakość. Monitorują koszty całego projektu w oparciu o kosztorys inwestycji i kontrolują harmonogram płatności.

 

Dlaczego DEKRA?

 

Grupa DEKRA w Polsce należy do międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie, który od ponad 90 lat zapewnia bezpieczeństwo na drodze, w pracy i w domu.

 

Usługi dla branży budowlanej w Polsce specjaliści DEKRA świadczą już od 20 lat. Szeroka wiedza ekspercka, znajomość rynku oraz doświadczenie zdobyte na największych inwestycjach w kraju czynią DEKRA jednym z liderów w gronie dostawców kompleksowych usług dla budownictwa.

 

W czym jeszcze DEKRA może Ci pomóc?

 

 

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dowiedz się więcej o interesujących Cię usługach lub poproś o ofertę...

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...