Kontrola jakości

Kontrola jakości

 

Kontrola wykonania robót budowlanych

 

Zależy Ci na tym, aby w pełni monitorować jakość prac prowadzonych przez firmy wykonawcze?

 

Kontrola jakości w DEKRA

 

W trakcie budowy obiektu niezależny i bezstronny rzeczoznawca DEKRA przeprowadza wyrywkowe kontrole zgodności realizacji inwestycji z dokumentacją projektu. Prowadzone prace są również kontrolowane na zgodność z przepisami Prawa budowlanego.

 

Po każdej wizycie na budowie ekspert DEKRA przygotowuje raport (uzupełniony o dokumentację zdjęciową). Zawiera on wyczerpujące informacje o stopniu kompletności wykonania robót w zależności od tego, jaki jest aktualny stan realizacji danego etapu inwestycji. Raport wyszczególnia też wszystkie zaobserwowane przez DEKRA błędy realizacyjne.

 

Na podstawie tych danych ekspert DEKRA przygotowuje wnioski końcowe wraz z koniecznymi zaleceniami.

 

W ten sposób inwestor ma pełną i obiektywną informację o tym, czy wybrani wykonawcy zachowują standardy jakości podczas pracy oraz w jakim stopniu konieczne jest wprowadzenie działań korygujących.

 

Dlaczego DEKRA?

 

Na polu usług dla branży budowlanej w Polsce DEKRA aktywna jest od 20 lat. W tym czasie eksperci DEKRA pracowali przy największych inwestycjach w kraju. Zdobyte doświadczenie, dogłębna wiedza fachowa i znajomość realiów polskiego rynku budowlanego, jak też dostęp do najnowocześniejszego know-how międzynarodowej grupy DEKRA SE, czynią Grupę DEKRA w Polsce Twoim partnerem w budownictwie.

 

W czym jeszcze DEKRA może Ci pomóc?

 

 

 

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dowiedz się więcej o interesujących Cię usługach lub poproś o ofertę...

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...