Nadzór inwestorski, Inspektor nadzoru

Nadzór inwestorski, Inspektor nadzoru

 

Wielobranżowa kontrola nad realizacją inwestycji budowlanej

 

Chcesz zapewnienia, że Twoja inwestycja zostanie zrealizowana zgodnie z projektem i z przepisami?

 

Nadzór inwestorski w DEKRA

 

DEKRA prowadzi kontrolę prowadzonych prac budowlanych, dzięki czemu inwestor ma pewność, że obiekt powstaje zgodnie z dokumentacją projektową oraz z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

 

Nadzory inwestorskie realizują eksperci DEKRA – Inspektor Nadzoru Budowlanego oraz Inspektor Nadzoru Inwestorskiego – posiadający niezbędne kwalifikacje i doświadczenie.

 

W ramach realizacji usługi nadzoru inwestorskiego DEKRA prowadzi bieżący nadzór budowlany nad realizacją prac oraz kontroluje jakość stosowanych przez wykonawcę materiałów budowlanych. Specjaliści DEKRA organizują narady budowy i sporządzają protokoły z ich przebiegu oraz kontrolują Dziennik Budowy.

 

Inwestor na bieżąco informowany jest postępie w realizacji budynku i jakości wykonanych prac, jak też o wynikach kontroli rozliczeń, która także pozostaje w gestii specjalistów DEKRA.

 

W toku realizacji usługi Inspektorzy Nadzoru DEKRA dokonują też odbioru – częściowych lub końcowych – robót, jak też organizują zakończenie budowy oraz przekazanie obiektu do użytkowania.

 

Ryzyko wystąpienia wielu problemów podczas realizacji inwestycji może zostać wyeliminowane dzięki rzetelnemu nadzorowi inwestorskiemu.

 

Dlaczego DEKRA?

 

Grupa DEKRA w Polsce jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie (Niemcy). DEKRA od ponad 90 lat jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo na drodze, w pracy i w domu.

 

Eksperci budowlani DEKRA – inżynierowie, specjaliści i auditorzy – już od ponad 20 lat zapewniają kompleksowe usługi dla każdego etapu realizacji inwestycji w Polsce.

 

Atutami DEKRA są: znajomość polskiego rynku usług budowlanych, wiedza i doświadczenie uzyskane przy obsłudze największych inwestycji kubaturowych i drogowych w ostatnich lat oraz dostęp do know-how międzynarodowego koncernu DEKRA SE.

 

W czym jeszcze DEKRA może Ci pomóc?

 

 

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dowiedz się więcej o interesujących Cię usługach lub poproś o ofertę...

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...