Ta strona może korzystać z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Przeglądając ją, wyrażasz domniemaną zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz je także wyłączyć.     Tak, zgadzam się.  Sprawdź w naszej Polityce Prywatności.

 

Inwestycja Camélia z certyfikatem HQE na poziomie Excellent

Inwestycja Camélia z certyfikatem HQE na poziomie Excellent

06 paź 2017

 

Wielorodzinny kompleks mieszkaniowy Camélia w Warszawie otrzymał certyfikat HQE z oceną na poziomie Excellent. Za proces certyfikacji odpowiedzialna była DEKRA Polska. 

 

Certyfikat HQE oznacza potwierdzenie, że budynek Camélia spełnia wymagania dla poziomu efektywności środowiskowej zdefiniowane w schemacie certyfikacji z 2014 roku dla każdego z obszarów: Energia & Oszczędności, Środowisko, Zdrowie & Bezpieczeństwo oraz Komfort.

 

HQE to najpopularniejszy na świecie standard zarządzania jakością dla budownictwa mieszkaniowego. W Polsce już pięciu budynkom mieszkalnym przyznano certyfikaty HQE - wśród nich jeden na poziomie Excellent, właśnie dla Camélii. Wszystkie były inwestycjami dewelopera Bouygues Immobillier Polska. DEKRA Polska to jedyny obecnie podmiot w Polsce z uprawnieniami do przyznawania certyfikatu HQE dla inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych w naszym kraju.

 

 

Kompleks Camélia, którego oddanie planowane jest w IV kwartale 2018 roku, znajduje się w południowo-zachodniej Warszawie, przy ul. Potrzebnej. Obiekt projektowany był ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb rodzin z dziećmi, którym zależy na lokum w cichej i zielonej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum miasta, okolicy. W budynku znajdować się będą kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe z balkonami, trzy klatki schodowe, wózkarnia oraz przestrzeń do przechowywania rowerów.

 

Czytaj więcej o certyfikacji HQE »

 

Zdjęcie: http://www.bi-polska.pl

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy Grupy DEKRA w Polsce
Filip Wesołowski
T. +48.71.780-47-72
T. +48.661-244-393
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...