Ta strona może korzystać z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Przeglądając ją, wyrażasz domniemaną zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz je także wyłączyć.     Tak, zgadzam się.  Sprawdź w naszej Polityce Prywatności.

 

DEKRA objęła nadzór nad budową największej galerii handlowej w Chełmie

DEKRA objęła nadzór nad budową największej galerii handlowej w Chełmie

25 lut 2019

Galeria Chełm będzie pierwszą tak dużą galerią handlową w mieście – cała inwestycja opiewać będzie na kwotę 30 mln Euro a jej powierzchnia użytkowa to 17,5 tys. metrów kwadratowych, na której znajdzie się 55 lokali usługowych. Chociaż otwarcie centrum przewidzane jest na pierwszy kwartał 2020 roku, Galeria jest już w pełni skomercjalizowana. Na terenie znajdzie się również ponad 550 miejsc parkingowych i jak twierdzą inwestorzy, galeria obejmie swoim zasięgiem blisko 300 tysięcy okolicznych mieszkańcow, także z Ukrainy i Białorusi.  

 Galeria Chelm2

 

Inwestorzy Galerii Chełm to Acteeum Group i Equilis Polska. Generalnym wykonawcą jest KARMAR S.A. DEKRA zapewnia dostarczenie usługi inżyniera kontraktu, nadzór inwestorski oraz koordynację najemców. Oprócz tego DEKRA jest assessorem w procesie ubiegania się Galerii Chełm o certyfikat BREEAM na poziomie Very Good.

 

Galeria Chelm3

 

Wizualizacje dzięki uprzejmości Inwestorów.

 

 

Czytaj więcej o usługach budowlanych DEKRA

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy Grupy DEKRA w Polsce
Filip Wesołowski
T. +48.71.780-47-72
T. +48.661-244-393
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...