Ta strona może korzystać z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Przeglądając ją, wyrażasz domniemaną zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz je także wyłączyć.     Tak, zgadzam się.  Sprawdź w naszej Polityce Prywatności.

 

DEKRA na Forum Facility Management w Gdańsku

DEKRA na Forum Facility Management w Gdańsku

13 gru 2017

 

30 listopada br. w Gdańsku odbyła się ostatnia z cyklu konferencji branżowych Forum Facility Management Grupa DEKRA w Polsce była jednym z wystawców. 

 

Konferencje pod hasłem Forum Facility Management, poświęcone problematyce branży zarządzającej nieruchomościami komercyjnymi, odbywają się co roku w cyklach wiosennym i jesiennym; konferencja w Gdańsku była ostatnią w ramach fazy jesiennej, a zarazem ostatnią w 2017 roku.

Organizowane przez Polski Instytut Rozwoju Rynku Forum Facility Management służą omówieniu merytorycznych zagadnień oraz przedstawieniu rozwiązań wspomagających pracę Facility oraz Property Managera. 

Wśród tematów poruszonych na konferencji były m.in.: optymalizacja kosztów w ramach obsługi FM, efektywne zarządzanie mediami w nieruchomościach komercyjnych, restytucja mienia po pożarach i zalaniach, czy też specjalistyczne usługi w dziedzinie bezpieczeństwa, usług dla przemysłu, audytów, inspekcji oraz nadzorów technicznych.

Grupa DEKRA w Polsce była jednym z partnerów konferencji w Gdańsku. Uczestnicy mieli możliwość odwiedzenia naszego firmowego stoiska oraz porozmawiania z menedżerami usług DEKRA dla branży budowlanej, w tym z zakresu facility i property managementu.

Kategoria: Informacje

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy Grupy DEKRA w Polsce
Filip Wesołowski
T. +48.71.780-47-72
T. +48.661-244-393
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...