Rozbudowa CH Platan z nagrodą PRCH Retail Awards

Rozbudowa CH Platan z nagrodą PRCH Retail Awards

23 paź 2019

Podczas 10. edycji konkursu PRCH Retail Awards nagrodą uhonorowano Centrum Handlowe Platan (inwestor NEPI Rockcastle). Obiekt, mieszczący się w Zabrzu przy Placu Teatralnym 12, doceniony został w kategorii „Przebudowa/Rozbudowa/Modernizacja Centrum Handlowego i Wyprzedażowego Roku”, w podkategorii „Centra Handlowe”.

 

Zdaniem członków jury, CH Platan zasłużył na wyróżnienie m.in. za sprawą: wzrostu wskaźnika najmu, mimo dużego wzrostu powierzchni najmu, bardzo dobrego tenant-miksu oraz uzupełnienia oferty o operatora kinowego, jak również z uwagi na prowadzone działania marketingowe oraz rzetelny opis przeprowadzonych prac.

 

W trakcie rozbudowy obiektu DEKRA Polska Sp. z o.o. świadczyła usługi z zakresu nadzoru inwestorskiego, kontroli kosztów oraz koordynacji najemców.

 

CH Platan w Zabrzu - dzięki przeprowadzonej rozbudowie - powiększyło się m.in. o wielopoziomowy parking, sześciosalowe kino, wielkopowierzchniowy fitness club oraz nową strefę gastronomiczną. Zmiany w centrum oznaczały również przebudowę Placu Teatralnego, który wzbogacił się o fontannę chodnikową oraz nowoczesną małą architekturę.

 

 

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy Grupy DEKRA w Polsce
Dominika Grosman
T. +48.601.143.050
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...