s%2C800%2C800-9102f1

Kluczowy etap budowy centrum handlowo - usługowego Silwana

06 maj 2024


W dniu 25 kwietnia 2024 roku, w Gorzowie Wielkopolskim, odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na budowie centrum handlowo-usługowego Silwana. Wydarzenie to zgromadziło kluczowych uczestników projektu, w tym inwestora Acteeum, EQUILIS oraz generalnego wykonawcę CFE Polska.

 

Zespół DEKRA, świadczy usługi nadzoru inwestorskiego, koordynacji najemców, kontroli kosztów oraz asesora BREEAM, mając znaczący wpływ na kierunek i standardy projektu.

 

Uroczystość była momentem celebracji dotychczasowych osiągnięć i zgromadziła szerokie grGrupa DEKRA w Polsce rozpoczyna budowę centrum ono zainteresowanych, w tym przedstawicieli podwykonawców, mediów oraz gości specjalnych z pobliskiego przedszkola, co podkreśliło społeczny wymiar inwestycji. DEKRA, zapewnia wsparcie w uzyskaniu certyfikatu BREEAM „Excellent”, stanowiącego dowód na zastosowanie najlepszych praktyk zrównoważonego rozwoju.

 

Nowoczesna Silwana będzie wyróżniać się na tle europejskich centrów handlowych zastosowaniem innowacyjnych technologii i ekologicznych rozwiązań, takich jak: częściowe zasilenie z paneli słonecznych, wykorzystanie wody deszczowej w instalacjach sanitarnych, a także małą architekturą wykonaną w części lub całości z kompozytów wykonanych w 100% z recyklingu w nowoczesnej technologii wykorzystującej surowce wtórne z odzieży.

 

Powstający obiekt będzie posiadał powierzchnię 25tys m2 z około 40 lokalami handlowo-usługowymi, a także parkingiem z 800 miejscami. Obiekt ten zawdzięcza swoją nazwę upadłym już zakładom przemysłu jedwabniczego Silwana, które funkcjonowały od 1949 do 2014r.


Dziękujemy za zaufanie!

 
 
 

Kontakt » Zarządzanie inwestycją

Zarządzanie inwestycją, nadzór inwestorski, kontrola kosztów, koordynacja najemców
@ budownictwo.pl@dekra.com
T. +48.692-033-144

Kontakt » Pozostałe usługi

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy DEKRA Polska sp. z o.o.
@ rzecznik.pl@dekra.com

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...